Értékesítési/értékesítési tanácsadó (m/f/d) keres!

Gruppe 3082

Értékesítési/értékesítési tanácsadó (m/f/d) Németországban

Munkaköri leírás
A kereskedelem, az értékesítés, a tisztítás, a fertőtlenítés és a gyártás területén hozzáértő partnerek tapasztalt és hatékony csapatával dolgozunk együtt. Közösen fejlesztünk ki kiváló minőségű termékeket minden felület és a levegő vegyszermentes tisztítására és sterilizálására, amelyeket kizárólag Európában gyártunk. Ügyfeleinknek teljes megoldásokat, valamint egyedi alkalmazásokat és termékeket kínálunk a magasabb higiéniai színvonal érdekében - maradványok és rezisztencia kialakulása nélkül. Ügyfeleink elégedettsége a legfőbb prioritásunk. Azonnali hatállyal erősíteni szeretnénk csapatunkat. >> Értékesítési munkatársak/értékesítési tanácsadó (m/f/d) egész Németországban.

Feladatok:

  • Ön saját értékesítési területet kap, és teljes felelősséget visel az új ügyfelek megszerzéséért és a meglévők bővítéséért.
  • Ön inspirálja a potenciális ügyfeleket a Medeco Cleantec termékek iránt (telefonon és a helyszínen).
  • Rendszeresen nyomon követi értékesítési jelentéseit

Az Ön profilja:

  • Értékesítői tehetség és öröm az ügyfelekkel való kommunikációban
  • Ápolt, komoly viselkedés
  • Megbízható és gondos munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, nagyfokú ügyfél- és szolgáltatásorientáltság, valamint nagyfokú tanulási hajlandóság.
  • Értékesítési képviselőként vagy pályakezdőként szerzett tapasztalat

Kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló munka egy divatos iparágban
  • Átlagon felüli díjazás jutalékalapon
  • Nagyfokú autonómia és bizalom
  • Nagyon jó karrierlehetőségek
  • Képzés a zöld tisztítási szakemberré vagy Concept® szakértővé váláshoz
  • Válságbiztos állás

Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, és küldje el nekünk a teljes pályázati anyagát a következő e-mail címre: office@medeco-cleantec.com.
Várjuk jelentkezését!

Ismer valakit, aki tökéletes erre a munkára?
Ezután ossza meg ezt a bejegyzést ismerőseivel, barátaival vagy családtagjaival.

Még mindig nem találta meg a megfelelő állást?

Gruppe 3082

Fedezze fel egyéb állásajánlatainkat. Várjuk a Medeco Cleantechez az álláshirdetéseinken kívül beérkező kéretlen jelentkezését is. Kérjük, hogy a teljes pályázati anyagot e-mailben küldje el a office@medeco-cleantec.com címre.

Legyen a Medeco Cleantec része

Filozófiánk

Minden koncepciónkkal és termékünkkel két világos célt követünk: A környezet és a természeti erőforrások védelme, valamint az Ön és alkalmazottai, vendégei és vásárlói egészségének aktív védelme. Mindkét esetben a megoldás neve Green Cleaning, és ez a mi küldetésünk!

Felajánljuk Önnek

  • Képzett és célzott képzés
  • Változatos felelősségi körök
  • Felelős tevékenységek
  • Továbbképzési lehetőségek

Elkötelezettek vagyunk az egészséges és tiszta környezet iránt

Gruppe 3082

A környezetvédelem egyre fontosabbá válik, különösen a mai világban, és nagy felelősséggel tartozunk gyermekeink és a jövő generációi iránt. Ezért különösen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ügyfeleinkkel együttműködve segítsünk elkerülni a környezetre káros vegyi anyagokat és a hulladékhegyeket.

Ennek érdekében szorosan együttműködünk a kereskedelem, az értékesítés, a tisztítás, a fertőtlenítés és a gyártás területén hozzáértő partnerekkel, hogy kiváló minőségű és kizárólag európai termékeket kínálhassunk a vegyszermentes tisztításhoz és fertőtlenítéshez minden felület és a levegő számára.

Még mindig vannak kérdései?

Gruppe 3082

Kérdésekkel, időpontfoglalással és kérésekkel kapcsolatban kérjük, lépjen kapcsolatba velünk telefonon, e-mailben vagy a kapcsolatfelvételi űrlapon. A lehető leghamarabb felvesszük Önnel a kapcsolatot az időpont egyeztetése érdekében.

stoppuhr

Gyors válasz

48 órán belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.

handschlag (1)

Személyes kapcsolattartó személy

Személyesen meglátogatjuk Önt egy bemutatóra, hogy megismerjük Önt.

Gruppe 3117

Nem kötelező érvényű

A megkeresés vagy üzenet teljesen nem kötelező érvényű.

Georg-Aicher-Str. 1
D-83026 Rosenheim

Telefon: +49 8031 290610
E-mail: office@medeco-cleantec.com
a kapcsolatfelvételi űrlaphoz

Ajánlások